سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه 7 خرداد 1399

نگاهی به قسمت اول از فصل دوم شهرزاد

نگاهی به قسمت اول از فصل دوم شهرزاد

دانلود قسمت دوم سریال شهرزاد فصل 2

خلاصه قسمت ۲ شهرزاد فصل دوم : در قسمت قبلی این سریال جدید ، شاهد معرفی شخصیت های جدید از جمله عمه بلقیس بودیم که از کرمان برای خاکسپاری و تعیین تکلیف ارث و جانشنی بزرگ آقا به تهران آمده بود . در قسمت دوم شاهد اتفاقات جالبی خواهیم برد که داستان را به قصه ی اصلی خود خواهد کشاند و مخاطب را درگیر خود خواهد کرد .

نگاهی به فصل دوم شهرزاد

حسن فتحی ، کارگردان نام دار ایرانی همیشه در پروژه های خود توانسته است تهران قدیم به به خوبی به تصویر کشیده و مخاطب را به آن دوران ببرد . در فصل دوم شهرزاد ، حسن فتحی توانسته پا فراتر بگذارد و تماشاگر را با اصفهان قدیم آشنا کند . اصفهان قدیم یکی از جذاب ترین بخش های قسمت اول بود که کارگردان به خوبی توانسته بود دهه های ۴۰ – ۵۰ این شهر تاریخی را به تصویر بکشد .

آرامشی که در شهر اصفهان وجود دارد کاملا با حس و حال شهرزاد و فرهاد همسو است و کارگردان به خوبی با انتخاب نقش جهان و زاینده رود این حس خوب را به مخاطبان انتقال می دهد .

 

موسیقی فصل دوم سریال شهرزاد

ساخت موسیقی متن فصل ۲ شهرزاد ، بر عهده امیر توسلی می باشد . توسلی موسیقی متن فصل اول شهرزاد را نیز ساخته بود که از استقال بی نظیر تماشاگران و سازندگان رو به رو شد . امیر توسلی در این فصل سنگ تمام گذاشته و توانسته حال و هوای صحنه های فیلم را به خوبی به تماشاگران القا کند . به طور مثال هنگامی که فرهاد و شهرزاد نظاره گر مسجد شیخ لطف الله هستند ، او با ترکیب ساز های سنتی و مدرن ، حس عاشقانه را به خوبی به تماشاگران منتقل می کند . خوانندگان فصل دوم ، سینا سرلک و محسن چاوشی هستند و تاکنون دو قطعه بسیار زیبای ” فندک تب دار ” و ” ای دریغا ” را برای این سریال سروده اند .

دانلود آهنگ ای دریغا با صدای محسن چاوشی

اشتراک گذاری مطلب

Copyright © All Rights Reserved For Download-Gozar.com
اینستاگرام دانلودگذر را دنبال کنید